Станційна 52, Ужгород       Україна

+380503174044

office@senk.ua

Відділ продажу

+380503726000

sales@senk.ua

Монтажний відділ

+380503726000

support@senk.ua

 
 

 

 

Працюючи на ринку з 1992 року, компанія ТОВ СП «СЕНК» починала свою діяльність саме з монтажу охоронних і пожежних сигналізацій. Тому на сучасному етапі проектно-монтажний відділ - це злагоджена команда досвідчених фахівців, за плечима яких стоять роки напрацювань і тисячі різних об'єктів, від невеликих офісів до по-справжньому грандіозних комплексів рекреаційного та готельно-ресторанного типу, заводів, торгових центрів, автосалонів, житлових багатоповерхових будинків, адміністративних будівель, банків і т. д.

 

Набуті знання і досвід дозволяють втілювати в життя як прості, так і складні інтегровані рішення охоронної та пожежної сигналізації. Застосування якісних комплектуючих та витратних матеріалів в поєднанні з інженерним розрахунком, безумовно, призводить до бажаного результату. Висока технологічність монтажних робіт є запорукою тривалої і безвідмовної роботи систем сигналізацій. Усі пропоновані відділом технічні засоби безпеки зібрані на базі високоякісних комплектуючих і готових виробів провідних світових виробників і сертифіковані відповідно до вимог вітчизняних і міжнародних стандартів.

Прямі договори ТОВ СП «СЕНК» на поставку комплектуючих і готових виробів, дають проектно-монтажному відділу можливість проводити м'яку цінову політику, пропонуючи клієнтам не тільки якісні, а й економічні рішення. Забезпечення безпеки не залежить від часу доби і місця.

 

У сучасному світі, з високим темпом розвитку суспільства це стає скоріше необхідністю ніж розкішшю. Системи безпеки, такі як охоронно-пожежна сигналізація, засоби спостереження та оповіщення, пристрої контролю доступу знаходять застосування практично всюди. Завдання забезпечення безпеки досить непроста, і, відповідно, вимагає залучення справжніх професіоналів. Тому висока конкурентна спроможність відділу - заслуга не тільки керівництва ТОВ СП «СЕНК», а й кожного працівника відділу окремо. Всі фахівці відділу проходять атестацію на допуск до робіт певної категорії складності та систематично підвищують рівень своєї кваліфікації на спеціалізованих курсах.

Налагоджено на високому рівні гарантійне та післягарантійне обслуговування систем пожежної та охоронної сигналізації, інформаційний та технічний супровід, консультаційна підтримка всіх проектів - це вдале поєднання реклами і маркетингової політики проектно-монтажного відділу.

Постійне вивчення нормативно-правової документації, перехід до стандартів управління якості (ISO 9001) - одна з основних задач відділу. Як результат наполегливої праці - вихід проектно-монтажного відділу зі своїми послугами за межі Закарпатської області. Останнім часом ми співпрацювали в області надання послуг з монтажу систем безпеки (монтаж сигналізацій) з Львівським територіальним управлінням державної судової адміністрації, управлінням культури і туризму виконкому Кременчуцької міської ради Полтавської області, головним управлінням Державної фельд'єгерської служби України і т.д.

 

 

 

Відділ здійснює проектування і монтаж систем: 

  • Монтаж охоронних сигналізацій; 
  • Протипожежних сигналізацій, систем пожежогасіння; 
  • Відеоспостереження та домофони; 
  • Систем оповіщення; 
  • Контролю доступу; 
  • Охорони периметра; 
  • Автоматика для воріт.

Ми знаходимося за адресою: м.Ужгород, вул. Собранецька 100. тел. (+380312) 64-23-00

Контактні дані:

Керівник монтажного відділу  - Невмержицький Геннадій Вікторович +380503179941  genadij@senk.ua

Інженер по відеоспостереженню - Миронов Петр Олексійович  +380504321806   peter@senk.ua

Інженер з контролю доступу - Свєженцев Олексій Володимирович  +380504324315 aleksejsv@senk.ua

 

Top