Собранецька 100, Ужгород       Україна

+380312642300

office@senk.ua

Відділ продажу

+380503179254

+380503726249

sales@senk.ua

Монтажний відділ

+380503179941

+380504324315

support@senk.ua

 
 

Про нас

ТОВ СП "СЕНК" працює на ринку охоронних послуг з 1992 року. Протягом цих років фірма пройшла шлях від підприємства, яке займалося тільки монтажем обладнання, до потужної групи компаній зі штатом близько 200 співробітників і є одним з лідерів поставки імпортного охоронного обладнання всесвітньо відомих виробників на український ринок.

Основними напрямками діяльності компанії є проектування та монтаж систем охоронно-пожежної сигналізації (ліцензія № 548226 Державного департаменту пожежної безпеки МНС України), систем контролю доступа , відеоспостереження, охоронна діяльність (ліцензія № 582432 МВС України), поставка обладнання та аксесуарів для систем безпеки. Фірма пропонує найширший спектр продукції від провідних світових брендів: DSC, Kantech, SurGard (Канада), AMC (Італія) Selco (Японія), і є їх офіційним дилером.

Продукція

Ми пропонуємо:

  • охоронна та пожежна сигналізації; 
  • системи відеоспостереження; 
  • системи контролю доступу; 
  • система електронних черг BLOOM;
  • широкий асортимент кабельної продукції; 
  • кабельні канали для монтажу систем охоронно-пожежної сигналізації.

Все обладнання має необхідні сертифікати. Кредо фірми: максимальне задоволення потреб замовника, високоякісний сервіс і постійне оновлення асортименту пропонованої продукції. Фахівці фірми надають кваліфіковану технічну підтримку з усіх видів продукції. Сформовано гнучку цінову політику, що забезпечує формування ціни, оптимальної як для наших дилерів, так і для роздрібних покупців. Компанія забезпечує постійну наявність на складах максимальної кількості товарних позицій. В підборі техніки, що поставляється, фірма виходить з оптимального співвідношення ціни і якості. ТОВ СП "СЕНК" в особі президента групи компаній, Барана Олега Владиславовича, щиро запрошує до співпраці всіх вітчизняних виробників і реалізаторів охоронної продукції.

СТРУКТУРА ГРУПИ КОМПАНІЙ СЕНК 

Олег Владиславович Баран Президент групи компаній СЕНК

 


Костянтин Едуардович Лесик
Директор ТОВ 'СП 'СЕНК'

Василь Юрійович Паш
Директор СЕНК-ОХОРОНА

Василь Ласлович Батрух
Директор ЯБЛОТРОН УКРАЇНА

Олександр Іванович Бодак
Директор ВВК

 

 


ПП Олександр Васильович Липовский
Магазин 'Сенк'

 

Top