Станційна 52, Ужгород       Україна

+380503174044

office@senk.ua

Відділ продажу

+380503726000

sales@senk.ua

Монтажний відділ

+380503726000

support@senk.ua

 
 

ТОВ СП "СЕНК" працює на ринку охоронних послуг з 1992 року. Протягом цих років фірма пройшла шлях від підприємства, яке займалося тільки монтажем обладнання, до потужної групи компаній зі штатом близько 200 співробітників і є одним з лідерів поставки імпортного охоронного обладнання всесвітньо відомих виробників на український ринок. Основний напрямок діяльності компанії - охоронна діяльність (ліцензія АВ ⯑ 582432 МВС України), проектування та монтаж систем охоронно-пожежної сигналізації (ліцензії АВ ⯑548226 ДДПБ МНС України), постачання устаткування та аксесуарів для систем безпеки. Фірма пропонує найширший спектр продукції від провідних світових брендів: Канада (DSC), Чехія (Jablotron) і є їх офіційним дилером.

Типологічно продукцію можна розділити таким чином:

  •  охоронна та пожежна сигналізації;
  • системи відеоспостереження;
  • системи контролю доступу;
  • широкий асортимент кабельної продукції;
  • короба і кабельні канали для монтажу систем охоронно- пожежної сигналізації.

Ваша безпека в наших руках

Основні напрямки роботи відділу охорони:

  • Охорона об'єктів державної та приватної власності фізичними постами охорони;
  • Моніторинг об'єктів з використанням пульта централізованого спостереження та чотирьох каналів передачі сигналів тривоги (резервний радіо канал, GSM або GPRS);
  • Виїзд оперативної групи реагування при спрацюванні охоронної сигналізації і автоматична передача сигналу пожежної тривоги на пульт централізованого спостереження МНС України;
  • Сервісне обслуговування технічних засобів охоронної та пожежної сигналізації, пожежної автоматики, автоматичного пожежогасіннята інших систем.

На пульті централізованого спостереження задіяно шість нарядів оперативного реагування. Два з них в м. Ужгород, по одному в містах Мукачево, Берегово, Хуст та Тячів. Екіпірування груп відповідає вимогам особистої безпеки і ліцензійних умов. За участі партнерів фірми, ми забезпечуємо охороною всі райони Закарпатської області. Весь персонал відділу охорони компанії пройшов відповідну кваліфіковану підготовку в навчальних закладах і курсах підвищення кваліфікації.

Контактні дані:

Начальник охорони - Паш Василь Юрійович 0504322666

Начальник ПЦН - Петришин Андрій 0503728869 petryshyn@senk.ua

Головний менеджер ПЦН - Малько Ігор 0504324448 malkoigor@senk.ua

 

Top